תורת המין בטיפול המיני

אל תוותרו על חדוות המין. אל תדחיקו ואת תתכחשו לקשיים בזרימת האנרגיה המינית בינכם. אין כל  סיבה להיוותר עכורים, מתוסכלים, בלתי מסופקים ובעיקר – בלתי ממומשים בתחום המיני, החיוני לשלמות הזוגיות ולמלאותה, לעומקה ויש יגידו שאף למהותה. אל תישארו בלתי מטופלים. טיפול מיני עשוי לחולל שינוי קיצוני בכל הווייתכם ולא רק להעלות את המין על הפסים – פסי התשוקה.

טיפול מיני טוב הוא טיפול שבמסגרתו נבחנת המיניות  כהיבט חשוב וחיוני במערכת הזוגית. במהלכו ניתן להתוודע לקשיים השונים, לחריקות, לצרימות, לגמגומים. טיפול מיני מאפשר לכל אחד מבני הזוג להעלות ולהציף מעל פני השטח תחושות ומחשבות על עצמו ועל בן או בת זוגו.
פתיחות וכנות  היא תנאי הכרחי להצלחת הטיפול המיני, לתועלת המעשית העשויה לצמוח ממנו. אל תזניחו טיפול מיני. הוא עשוי להיות מקור הרווח וההצלה הנפשיים שלכם.

טיפול מיני יכול להיות קצר מועד, ממוקד, נקודתי. אבל טיפול מיני עשוי לארוך זמן רב יותר, להימשך יותר מאשר פגישה או שתיים. טיפול מיני שבו  סוגיית המין עולה בו בהקשר הרחב והכולל של היחסים בוודאי יפרה ויעשיר את הקשר בינכם. האינטימיות שלכם תתעצם. אתם תופתעו לגלות  במהלך טיפול מיני איך מה שחשבתם אותו להר הוא, בעצם, צל חולף.

יש כיום מסגרות שונות  שבהם ניתן לקבל טיפול מיני. הוויתור על טיפול מיני במקום ובזמן שבו הוא חיוני כמוהו כהזנחת פצע. אל תניחו לדברים לדמם בכם.

טיפול מיני חשוב גם למי שאינם נשואים אבל מקיימים זוגיות יציבה ו"קבועה" – בין במירכאות ובין בלעדיהן. טיפול מיני עשוי ל שקם מערכות יחסים אינטימיות ואף להצילן. טיפול מבעוד מועד עשוי לחסוך צער וכאב, עגמת נפש ולא את למנוע פרידה בין בני זוג.

אם תשאלו את הגברת רות וסטהיימר הכוהנת הקדושה של המין, היא תגיד לכם בחיוכה הטוב, בנימה משועשעת ומהולצת (מלשון הלצה) כי טיפול מיני הוא לפעמים אקמול ולפעמים טיפול שורש. ואם היא לא תגיד לכם זאת – אגיד זאת אני.

נ.ב. טיפול מיני עשוי להיות יעיל ומועיל גם אם רק אחד מבני הזוג משתתף בו או, לחלופין, מי שאינו נמצא במערכת יחסים זוגית.  איש לא יכול להינזק מ טיפול מיני.

תגים:

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s


%d בלוגרים אהבו את זה: