בעיות בזוגיות? בעיות במיטה?

בעיות בזוגיות בכלל ובמיטה בפרט? אפשר ומומלץ ובהחלט גם צריך לא להגיע למצב, שבו מגיעים מים עד נפש. אין הכרח לטבוע בבעיות, כאשר ניתן לפתור אותן במקום המיועד לכך – במסגרת טיפול מיני.
אתם עשויים להיות מופתעים: אולי מה שנדמה ומורגש לכם כמו פיל אינו אלא זבוב? אולי ניתן  לפתור בעיה שנראית בלתי פתירה באמצעות דיבור, שיחה פתוחה, גלויה וכנה? "ואולי לא היו  הדברים מעולם"  – במירכאות, כמאמר השיר, ובלעדיהן – ורק אתם רואים את הצל כהר.
אבל כאשר צצות בעיות והן אינן מטופלות (וחלק חשוב ולפעמים מכריע בטיפול הוא עצם העלאת המודעות לקיומן של בעיות) הן מחריפות. לא כדאי להזניח, כי הזנחה עלולה לגבות  מחיר כבד.

במסגרת טיפול מיני יכולים זוגות לעשות סדר בחייהם הזוגיים בכלל ולא רק בתחום המיני. לרבים יש דימוי עצמי נמוך המשליך גם על תחום המין. רבים גם תופסים את המין באופן שגוי ואף מעוות, אולי, בין היתר, בגלל התקשורת המטפחת את דימוי המצליחנים, הסקסיים, כאילו החיים הם סרט…

אם אתם מזהים בעיות  באינטימיות-  טיפול מיני יאפשר לכם להתוודע אל שורשן. המטפל או המטפלת יציפו מעל פני השטח, אם וככל שתשתפו פעולה, סיבות ומניעים להתנהגויות, לרמזים גלויים וסמויים שאתם מעבירים זה לזו, אם במודע ואם בתת מודע.

טיפול מיני עשוי להיות חלק מטיפול פסיכולוגי כולל, כאשר המין הוא אחד ההיבטים החשובים בו אבל אינו היחיד.

כיום, אין סיבה לחיות בתסכול מתמשך בגלל חוסר תקשורת זורמת בתחום המיני. ייתכן כי עכבות וחסמים שונים ניתנים להסרה ומה שמעוכב וחסום עשוי להשתחרר ולזרום תוך כדי חשיפה ופתיחות לעצות ונכונות לעשות "שיעורי בית" למען חיזוק הקשר בכלל והקשר בתחום המיני בפרט. מין טוב ומהנה הוא חלק בלתי נפרד ממהותכם כבני אדם. זכותכם ליהנות ולחוש סיפוק. אל תוותרו על מימושה. אם  טיפול מיני הוא כל מה שמפריד בין החלום לבין הגשמתו – בבקשה, גשו לטיפול.

תגים:

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s


%d בלוגרים אהבו את זה: